Meble projekty i wykonanie
 

GABLOTY SZKLANE "SZYTE" NA MIARĘ

Gabloty na lego

Gabloty na lego


Coraz częściej pytacie Państwo nas o gabloty na lego. Jako producent gablot szklanych staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, więc dodajemy je do naszego portfolio. Poniżej można zobaczyć przykłady witryn specjalnie dostosowanych do eksponowania konstrukcji z klocków Lego. Uwzględniliśmy w nich wymiary, które mogą przyjąć gotowe budowle, a także zadbaliśmy o wysoką jakość użytych w produkcji szaf materiałów. Gabloty Lego to produkty, które pozwolą doskonale podkreślić piękno i złożoność konstrukcji.


Lego - niezwykła pasja


Pomysł na stworzenie gablot szklanych na Lego Technic i inne zestawy wziął się właśnie z próśb pasjonatów, którzy szukali najlepszego sposobu na wyeksponowanie swoich budowli. Przygotowaliśmy witryny, które najlepiej spełnią to zadanie. Budowanie z klocków Lego, choć popularne wśród najmłodszych, jest również hobby wielu dorosłych, którzy tworzą z klocków skomplikowane dzieła. Niezależnie od tego, czy to malutki samochodzik, proste zwierzątko, czy ogromna konstrukcja statku kosmicznego zrobiona z tysięcy klocków - każdy model zasługuje na godną prezentację w naszej gablocie na Lego.


Dopasowane do potrzeb


Chętnie wykonamy gablotę szklaną na Lego dla Państwa kolekcji. Zaprojektujemy ją wedle wymagań, w taki sposób, by komfortowo pomieściła wszystkie budowle. Dzięki naszej gablocie na Lego każda konstrukcja będzie wyeksponowana i doskonale widoczna. Zapewniamy również instalację widowiskowego oświetlenia, które sprawi, że klocki będą zawsze podkreślone - nawet w ciemnościach. Nasze gabloty Lego sprawią, że każdy gość będzie pod wrażeniem, a kolekcja zostanie doceniona.

Zachęcamy do umieszczenia konstrukcji na widoku w jednej z naszych witryn - wyjątkową pasją należy się dzielić!

Gablota na lego

Gablota na lego

Gablota na lego

Gablota na lego

Gablota na lego

Gablota na lego

Gablota na lego

Gablota na lego