Meble projekty i wykonanie
 
PROFILE ALUMINIOWE

Profile aluminiowe do produkcji mebli


W poniższej kategorii oferujemy praktyczne i wytrzymałe profile aluminiowe do zabudowy, ścianek działowych, systemów meblowych, a także liniowego oświetlenia LED. Na życzenie klientów wykonujemy ścianki działowe pod wymiar, dopasowane do indywidualnych wymagań. Profile aluminiowe meblowe PORSA to istotny element wykonywanej przez nas zabudowy i gablot, odpowiedzialny za jej nośność - dlatego charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. W naszej ofercie znajdują się profilowe aluminiowe meblowe, spośród których wyróżniamy zarówno profile aluminiowe narożne, jak i pośrednie. Umożliwiamy docięcie wybranych profili do podanego przez klienta wymiaru. Oferta obejmuje także listwy, uszczelki, złączki i inne akcesoria z serii PORSA - idealne do stworzenia trwałych gablot.


Aluminiowe profile spełniają kilka funkcji - to materiały, które łączą poszczególne elementy meblowe. Wpływają one na stabilność całej konstrukcji. Aluminium jest metalem lekkim, a jednocześnie niezwykle wytrzymałym na działanie różnych środków chemicznych. Poza tym cechuje się wysoką odpornością na korozję. Dzięki swoim właściwości profile aluminiowe są bardzo trwałe, dlatego wykorzystuje się je jako materiał konstrukcyjny najczęściej do mebli przemysłowych. To element, który występuje zarówno w szafkach pasmanteryjnych, ladach, jak i gablotach. Meble z profilami aluminiowymi można spotkać w wielu miejscach takich, jak szwalnie, powierzchnie magazynowe czy gabinety lekarskie. Warto wspomnieć, że za pośrednictwem profili aluminiowych można stworzyć własne meble - wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni projekt.


Kolejnym produktem dostępnym w ofercie naszej firmy są listwy aluminiowe, mocowane na meblach kuchennych i łazienkowych. To nie tylko estetyczny element będący częścią wystroju wnętrza. Listwy aluminiowe zostały stworzone tak, aby ukryć źródło światła. Co to znaczy? Taśma LED najczęściej schowana jest we wnętrzu profilu, dzięki takiemu zabiegowi światło efektownie rozprasza się. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!