Meble projekty i wykonanie
PROFILE ALUMINIOWE
Ścianki działowe i zabudowy

Ścianki działowe i zabudowy


W naszej ofercie posiadamy profile aluminiowe do ścianek działowych, które idealnie sprawdzą się w każdym miejscu. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a jakość wykonywanych przez nas sług jest na najwyższym poziomie. Profile aluminiowe do ścianek działowych można użyć między innymi w urzędach, bankach czy punktach obsługi klientów. Jednak ich wielozadaniowość jest o wiele większa.

Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów. Odpowiemy na Państwa każde pytanie.

Ścianki w jednym z warszawskich urzędów

ZTM - Punkt Obsługi Klienta

ZTM - Punkt Obsługi Klienta

Kasy biletowe

Kasy biletowe
Punkt Obsługi Klienta Warszawskiego Metra. Całość konstrukcji wykonana z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP.

Szafki szpitalne

Szafki szpitalne
Szafki szpitalne wykonane z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Wypełnienie z płyty laminowanej.

Zabudowa PORSA w muzeum

Zabudowa PORSA w muzeum
Zabudowę wykonano z anodowanych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Po obu stronach znajdują się drzwi systemowe, umożliwiające łatwy dostęp do ekspozycji. Cokół wykonany z płyty laminowanej. Ramę tworzą profile konstrukcyjne. Zamontowano szkło o grubości 8 mm. W górnym wieńcu znajduje się oświetlenie LED na systemie oświetleniowym MINI DUO INFO SKLEP.

Apteka wykonana w profilach PORSA

Apteka wykonana w profilach PORSA
Konstrukcyjne profile aluminiowe PORSA INFO SKLEP pomalowano proszkowo na kolor zbliżony do laminatu wypełniającego szkielet.

Kiosk w systemie PORSA

Kiosk w systemie PORSA
Zabudowę wykonano łącząc profile meblowe i konstrukcyjne, doskonale uzupełniające się przy bardziej skomplikowanych szkieletach, gdzie dużą uwagę kładziemy na bezpieczeństwo. W tym przypadku, lekko wyglądającą konstrukcją scaloną złączkami ABS, oraz wypełnioną szkłem i płytą, usztywniono od strony ekspedienta profilami 3600 5001 oraz 3620 5001. Stołki również wykonano z profili systemu PORSA. Wiecej o dostępnych profilach aluminowych INFO SKLEP.

Gablota z profili PORSA

Gablota z profili PORSA
W Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa, gabloty wystawowe wykonano z konstrukcyjnych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Profile malowane proszkowo na czarno.

Centrum Weterana poza Granicami Państwa

Centrum Weterana poza Granicami Państwa
Konstrukcja wykonana dla Centrum Weterana. Konstrukcja szklana otwierana/zamykana przez zdjęcie/włożenie formatki szklanej oraz uszczelki za pomocą przyssawek. Oświetlenie LED stropowe i MIKRUS S INFO SKLEP.

Zabudowa w jednym z warszawskich teatrów

Zabudowa w jednym z warszawskich teatrów
Konstrukcja o wymiarach 8x6x3,2(h) m. W całości wykonana z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP.

Ekran z profili aluminiowych PORSA

Ekran z profili aluminiowych PORSA
Ekran stanowiący tło "Nogi Słonia Leśnego" w Muzeum Ziemi PAN w Warszawie, wykonano z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP malowanych proszkowo na kolor szary. W ekranach znajdują się kubiki szklane, w których umieszczono rzeźby praprzodka współczesnych słoni.

Stół laboratoryjny w systemie PORSA

Stół laboratoryjny w systemie PORSA
Stół laboratoryjny wraz z szafkami oraz nadstawką wykonany z profili systemu PORSA INFO SKLEP. Wypełnienie z płyty laminowanej.

Barek piwny w systemie PORSA

Barek piwny w systemie PORSA
Barek wykonano z giętych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP wypełnionych nierdzewną, perforowaną blachą. Blat barku, jak również siedzisko barowego stołka stanowi naturalne drewno.

Ścianka działowa w systemie "PORSA"

Ścianka działowa w systemie
Ścianka wykonana z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP z wypełnieniem z płyty laminowanej. "Stoi" na podstawie podwójnej INFO SKLEP, dostępna jest wersja podstawy pojedynczej INFO SKLEP.

Foto-budka - złożona

Foto-budka - złożona

Foto-budka - dwa elementy

Foto-budka - dwa elementy
Stelaż foto-budki wykonano z anodowanych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Półki - płyta laminowana.
W części górnej (bliższej na zdjęciu) widać zamontowany monitor. Łatwość montażu jest atutem nasze konstrukcji.