Meble projekty i wykonanie
 

PROFILE ALUMINIOWE

Ścianki działowe i zabudowy

Ścianki działowe i zabudowy


W naszej ofercie posiadamy profile aluminiowe do ścianek działowych, które idealnie sprawdzą się w każdym miejscu. Realizujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a jakość wykonywanych przez nas sług jest na najwyższym poziomie. Profile aluminiowe do ścianek działowych można użyć między innymi w urzędach, bankach czy punktach obsługi klientów. Jednak ich wielozadaniowość jest o wiele większa.


Jak ścianki działowe, to tylko z profili!


Jakie są zalety ścianek działowych, których podstawowym elementem są profile aluminiowe? Przede wszystkim cała konstrukcja jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała. Profile do ścianek działowych chętnie wykorzystywane są ze względu na to, że taki system jest szybki i łatwy w montażu. Przystępna cena profili do ścianek działowych, a także sprawne postawienie konstrukcji to bez wątpienia ogromne zalety takiej zabudowy. Bez wątpienia jest to najłatwiejsza i najwygodniejsza opcja, która daje też wspaniałe efekty. Poniższe zdjęcia udowadniają, że ścianki działowe z profili doskonale spełniają swoją rolę, jednocześnie wyglądając estetycznie.


Prosty montaż ścianek działowych z profili


Na czym polega montaż ścianek działowych? To bardzo prosta czynność. Najpierw stawiana jest konstrukcja z profili do ścianek działowych. Następnie puste przestrzenie wypełniane są szkłem lub innym materiałem np. płytami z tworzywa sztucznego. W ten sposób wykonane zabudowy tworzą indywidualne i bezpieczne miejsca pracy. Takie rozwiązanie jest korzystne dla firm czy instytucji. Dlaczego? Przede wszystkim zachowana jest higiena pracy, a także komfortowe warunki dla pracowników. Korzystają na tym również osoby, które udają się do danej jednostki, aby dopełnić formalności - np. w urzędach lub bankach. Takie zabudowy są również gwarancją zapewnienia prywatności.


Złożone konstrukcje to nie problem!


Wewnątrz konstrukcji często poprowadzone są kable od instalacji elektrycznej lub teleinformatycznej - takie rozwiązanie zazwyczaj można spotkać w biurach call center czy telefonicznych punktach obsługi klienta. Stosuje także różne wypełnienia w celu dodatkowego wygłuszenia pomieszczeń. Ścianki działowe z profilami aluminiowymi można w prosty sposób połączyć z drzwiami, oknami czy ścianami z karton-gipsu. W ten sposób tworzą się przyjemne stanowiska pracy. Ścianki działowe z profili stanowią wygodne rozwiązanie dla różnych zakładów.

Nasza firma od lat rozprowadza profile aluminiowe do ścianek działowych na terenie Warszawy oraz całej Polski. Poniżej przedstawiamy kilka naszych realizacji. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów. Odpowiemy na Państwa każde pytanie.


Ścianki w jednym z warszawskich urzędów

ZTM - Punkt Obsługi Klienta

ZTM - Punkt Obsługi Klienta

Kasy biletowe

Kasy biletowe
Punkt Obsługi Klienta Warszawskiego Metra. Całość konstrukcji wykonana z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP.

Szafki szpitalne

Szafki szpitalne
Szafki szpitalne wykonane z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Wypełnienie z płyty laminowanej.

Zabudowa PORSA w muzeum

Zabudowa PORSA w muzeum
Zabudowę wykonano z anodowanych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Po obu stronach znajdują się drzwi systemowe, umożliwiające łatwy dostęp do ekspozycji. Cokół wykonany z płyty laminowanej. Ramę tworzą profile konstrukcyjne. Zamontowano szkło o grubości 8 mm. W górnym wieńcu znajduje się oświetlenie LED na systemie oświetleniowym MINI DUO INFO SKLEP.

Apteka wykonana w profilach PORSA

Apteka wykonana w profilach PORSA
Konstrukcyjne profile aluminiowe PORSA INFO SKLEP pomalowano proszkowo na kolor zbliżony do laminatu wypełniającego szkielet.

Kiosk w systemie PORSA

Kiosk w systemie PORSA
Zabudowę wykonano łącząc profile meblowe i konstrukcyjne, doskonale uzupełniające się przy bardziej skomplikowanych szkieletach, gdzie dużą uwagę kładziemy na bezpieczeństwo. W tym przypadku, lekko wyglądającą konstrukcją scaloną złączkami ABS, oraz wypełnioną szkłem i płytą, usztywniono od strony ekspedienta profilami 3600 5001 oraz 3620 5001. Stołki również wykonano z profili systemu PORSA. Wiecej o dostępnych profilach aluminowych INFO SKLEP.

Gablota z profili PORSA

Gablota z profili PORSA
W Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa, gabloty wystawowe wykonano z konstrukcyjnych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Profile malowane proszkowo na czarno.

Centrum Weterana poza Granicami Państwa

Centrum Weterana poza Granicami Państwa
Konstrukcja wykonana dla Centrum Weterana. Konstrukcja szklana otwierana/zamykana przez zdjęcie/włożenie formatki szklanej oraz uszczelki za pomocą przyssawek. Oświetlenie LED stropowe i MIKRUS S INFO SKLEP.

Zabudowa w jednym z warszawskich teatrów

Zabudowa w jednym z warszawskich teatrów
Konstrukcja o wymiarach 8x6x3,2(h) m. W całości wykonana z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP.

Ekran z profili aluminiowych PORSA

Ekran z profili aluminiowych PORSA
Ekran stanowiący tło "Nogi Słonia Leśnego" w Muzeum Ziemi PAN w Warszawie, wykonano z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP malowanych proszkowo na kolor szary. W ekranach znajdują się kubiki szklane, w których umieszczono rzeźby praprzodka współczesnych słoni.

Stół laboratoryjny w systemie PORSA

Stół laboratoryjny w systemie PORSA
Stół laboratoryjny wraz z szafkami oraz nadstawką wykonany z profili systemu PORSA INFO SKLEP. Wypełnienie z płyty laminowanej.

Barek piwny w systemie PORSA

Barek piwny w systemie PORSA
Barek wykonano z giętych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP wypełnionych nierdzewną, perforowaną blachą. Blat barku, jak również siedzisko barowego stołka stanowi naturalne drewno.

Ścianka działowa w systemie "PORSA"

Ścianka działowa w systemie
Ścianka wykonana z profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP z wypełnieniem z płyty laminowanej. "Stoi" na podstawie podwójnej INFO SKLEP, dostępna jest wersja podstawy pojedynczej INFO SKLEP.

Foto-budka - złożona

Foto-budka - złożona

Foto-budka - dwa elementy

Foto-budka - dwa elementy
Stelaż foto-budki wykonano z anodowanych profili aluminiowych systemu PORSA INFO SKLEP. Półki - płyta laminowana.
W części górnej (bliższej na zdjęciu) widać zamontowany monitor. Łatwość montażu jest atutem nasze konstrukcji.